Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Matt

Matt Fashion Polar Scarfs

Matt Fashion Polar Scarfs

  • Matt Fashion Polar Scarfs
  • Matt Fashion Polar Scarfs
  • Matt Fashion Polar Scarfs

Matt Fashion Polar Scarfs

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Matt Fashion Polar Scarfs

Technologia:


POLARTEC THERMAL PRO:

Wysoka izolacja wydajność unikalny tekstury polaru Polartec Power Stretch tkaniny posiadają ciało przytulanie 4 way stretch i są bardzo przewiewna. Utrzymują suchość podczas pot i zapewniają ciepło bez wagi. Są to obecnie najbardziej uniwersalny i fitness na zewnątrz tkaniny odzież dostępne. Wiele tkanin posiadają opatentowaną konstrukcję z dwoma unikalnymi powierzchniami: trwała, gładka zewnętrzna warstwa jest odporna na ścieranie i wiatru; Warstwa wewnętrzna miękkie wyciąga wilgoć z dala od skóry, utrzymując suchość, ciepło i wygodnie. Pozostałe tkaniny w funkcji ściskania odcinku serii, które mogą poprawić wydajność i zmniejsza szanse na niektórych rodzajów urazów. To go zatrzymać Wspinaczka, bieganie, nawet biorąc na konkurencję-Ironman są łatwiejsze, gdy odzież nie hamuje swobodę ruchów.


W sklepie goalinn z piłka nożna znajdziesz Matt Fashion Polar Scarfs w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Matt Fashion Polar Scarfs, m.in. z kategorii Odzież męska od swojego sklepu piłka nożna online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów piłka nożna na temat sprzętu, a także opinie o Matt Fashion Polar Scarfs.

Cechy Matt Fashion Polar Scarfs

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności