Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lotto

Lotto Jumper VI Woman

Lotto Jumper VI Woman

  • Lotto Jumper VI Woman
  • Lotto Jumper VI Woman
  • Lotto Jumper VI Woman
  • Lotto Jumper VI Woman

Lotto Jumper VI Woman

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lotto Jumper VI Woman

Dane techniczne:

PU i nylonu siateczki.

Wkładka EVA.

Formowana podeszwa środkowa EVA.

Non Marking podeszwa gumowa.

Technologia:

Wyschnąć tech:

Wyschnąć Tech to system siatek i otwory oddechowe, które mogą być umieszczone na górnej lub w podeszwie, aby zapewnić pełną oddychalność.

Puntoflex:

Puntoflex jest specjalnym urządzeniem technicznym, które pozwala stopa flex prawidłowo i daje doskonały powrót elastyczny.

Side Stability Support:

3 S jest zbiorem cech technicznych zastosowanych w konstrukcji górnej lub podeszwy, które zapewniają prawidłowe podparcie dla stóp podczas poprzecznych ruchów.


Zamierzasz kupić Lotto Jumper VI Woman? Wszystkie produkty Lotto mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Lotto Jumper VI Woman i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na goalinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów piłka nożna.

Cechy Lotto Jumper VI Woman

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij