Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lotto

Lotto Jumper VI L Junior

Lotto Jumper VI L Junior

  • Lotto Jumper VI L Junior
  • Lotto Jumper VI L Junior
  • Lotto Jumper VI L Junior
  • Lotto Jumper VI L Junior

Lotto Jumper VI L Junior

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lotto Jumper VI L Junior

Dane techniczne:

PU i nylonu siateczki.

Wkładka EVA.

Formowana podeszwa środkowa EVA.

Non Marking podeszwa gumowa.

Technologia:

Wyschnąć tech:

Wyschnąć Tech to system siatek i otwory oddechowe, które mogą być umieszczone na górnej lub w podeszwie, aby zapewnić pełną oddychalność.

Puntoflex:

Puntoflex jest specjalnym urządzeniem technicznym, które pozwala stopa flex prawidłowo i daje doskonały powrót elastyczny.

Side Stability Support:

3 S jest zbiorem cech technicznych zastosowanych w konstrukcji górnej lub podeszwy, które zapewniają prawidłowe podparcie dla stóp podczas poprzecznych ruchów.


Lotto Jumper VI L Junior jest idealny, by dopełnić twój sprzęt piłka nożna. W twoim sklepie online goalinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na goalinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna znajdziesz inne produkty piłka nożna dopełniające Lotto Jumper VI L Junior.

Cechy Lotto Jumper VI L Junior

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij