up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kempa
360

Kempa Wing Buty

Kempa Wing Buty

Kempa Wing Buty

Kempa Wing Buty

plus
  • 360Kempa Wing Buty
  • Play videoKempa Wing Buty
  • Kempa Wing Buty
  • Kempa Wing Buty
  • Kempa Wing Buty
  • Kempa Wing Buty

Kempa Wing Buty

Opis produktu Kempa Wing Buty

STREFA WENTYLACJI: solidny materiał wierzchni ze strefami wentylacyjnymi dla optymalnej oddychalności POWER CORE: EVA amortyzacja najlepszy komfort i optymalna transmisja mocy LITE KAGE: anatomiczny profilowany zapiętek dla maksymalnej wygody i stabilności POMAGA SKRĘCANIE: skrętna strona dla podtrzymania ruchu kołyskowego MICHELIN dla optymalnego uchwyt

W goalinn, pokazujemy całą charakterystykę Kempa Wing Buty. W piłka nożna sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Kempa Wing Buty. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Kempa Wing Buty i korzystaj z naszych ofert piłka nożna sprzętu.

Cechy Kempa Wing Buty

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Kwalifikowany

-

Idealne dopasowanie! Bardzo wygodny.

Dokładnie taki produkt, jaki chciałem

-

Kupiłem przez stronę internetową i otrzymałem bardzo dobrze zapakowane, buty dokładnie takie same jak na zdjęciu na stronie. To jest piękne! Przybył na czas. Tu znowu kupię.

Dobry produkt

-

Dobre trampki. Bardzo lekka i wygodna.

Bardzo dobry but.

-

Kupiłem go dla mojego syna i jest teraz bardzo szczęśliwy. Michelín odniósł sukces. But bardzo pasuje. Jeśli masz szeroką stopę, polecam od połowy do jednego rozmiaru.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up