up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Kempa

Kempa Wing 2.0 Buty

Kempa Wing 2.0 Buty

Kempa Wing 2.0 Buty

Kempa Wing 2.0 Buty

Kempa Wing 2.0 Buty

plus
  • 360Kempa Wing 2.0 Buty
  • Play videoKempa Wing 2.0 Buty
  • Kempa Wing 2.0 Buty
  • Kempa Wing 2.0 Buty
  • Kempa Wing 2.0 Buty
  • Kempa Wing 2.0 Buty
  • Kempa Wing 2.0 Buty

Kempa Wing 2.0 Buty

Opis produktu Kempa Wing 2.0 Buty

FUNKCJE:

OSTATNIE DLA KOBIET ze znakomitym dopasowaniem STREFA WENTYLACJI: solidny górny materiał ze strefami wentylacji zapewniającymi optymalną oddychalność POWER CORE: amortyzacja EVA zapewniająca najwyższy komfort i optymalne przenoszenie mocy LITE KAGE: anatomiczny profil pięty dla maksymalnego komfortu i stabilności POMIAR SKÓRY: element skrętny wsparcie toczenia podeszwy MICHELIN dla najlepszej przyczepności.

Wyprodukowano w Chinach.Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie piłka nożna. Kupuj Kempa Wing 2.0 Buty z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane piłka nożna produkty z kategorii Obuwie damskie, które dopełnią twoje zamówienie. goalinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Kempa Wing 2.0 Buty

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Obuwie

-

Bardzo dziękuję, moje zamówienie dotarło, buty są piękne, bardzo mi się podobały i inne rzeczy, wszystkie bardzo dobrej jakości.

Uroczy

-

Tak mi się podoba, że zamówiłem drugą parę.

Dobrze

-

Dobrze

Słodki

-

Nie mogę się doczekać, aby używać idealnego rozmiaru każdego dnia.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up