Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kempa

Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair

Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair

  • Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair
  • Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair
  • Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair

Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair

Opis produktu Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair

Knee Protector kryty przez Kempa wyposażony jest pianką absorbującą wstrząsy w dwóch różnych stopniach twardości, która oferuje doskonałą ochronę przed uderzeniami.Dane techniczne:


Wysoce elastyczny bandaż

Anatomiczny kształt z non slip fi t oraz konsekwentne kompresji

Bezpieczny uchwyt i ochrona


Czy znasz wszystkie funkcje Kempa Knee Indoor Protector Padded Pair? Na goalinn wybieramy najlepsze produkty piłka nożna, które są dostosowane do różnych aktywności i sportów. Jeśli szukasz czegoś innego. Sprawdź pozycje Ochrona, naszą kompletną kolekcję Ochraniacze na łokcie. Wszystkie marki, które mamy w sklepie, jak Kempa, łączy miłość do sportu. Wszystkie nasze marki są testowane z pasją przez nasz zespół ekspertów piłka nożna!

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności