Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kelme

Kelme Feline 3.0

  • Kelme Feline 3.0
  • Kelme Feline 3.0
  • Kelme Feline 3.0

Kelme Feline 3.0

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Kelme Feline 3.0

KELME Buty Futsal Buty futbolowe Feline 3.0 przeznaczone są do pracy dla najbardziej dynamicznych graczy fustalnych. Zapewnia lekkie dopasowanie i poczucie, aby utrzymać graczy na palcach z zwinnością, jakiej potrzebują do gry w pomieszczeniach.

Nowy model Feline sięga jego ewolucji i staje się doskonałą bronią do opanowania piłki i kontrolowania gry. Dzięki nowej technologii 3D KELME HEXA CONTROL, składającej się z wielokątów w trudnym terenie, zapewnia dwukierunkową kontrolę piłki, tłumiąc dotyk i zwiększając efekt na zdjęciach.

Cechy:

Lekka konstrukcja dla dynamicznych graczy, którzy skaczą i dodge

Wersja Premium zaprojektowana dla poważnego gracza futsalnego

Podeszwa zewnętrzna wykonana z myślą o doskonałej zwinności na kortach wewnętrznych

Zgodny z stopą zapewnia stabilność każdego kroku

Do stosowania na powierzchniach wewnątrz pomieszczeń

Dane techniczne:

Materiał:

Materiały syntetyczne


Chcesz poznać, inne powiązane produkty piłka nożna od Kelme? W goalinn, kupisz potrzebny sprzęt Halowa piłka nożna, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Kelme Feline 3.0 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Kelme Feline 3.0

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności