Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Supercopa Speed Mixed SG

Joma Supercopa Speed Mixed SG

  • Joma Supercopa Speed Mixed SG
  • Joma Supercopa Speed Mixed SG
  • Joma Supercopa Speed Mixed SG

Joma Supercopa Speed Mixed SG

Opis produktu Joma Supercopa Speed Mixed SG

Nowocześnie wyglądający, bezszwowy but piłka nożna, który dopasowuje się do stopy jak skarpeta. Piłka nożna jest z powrotem.

Buty piłkarskie zaprojektowane dla bardzo szybkich graczy lub tych, którzy szukają wrażenia szybkości. Bardzo lekki, przy użyciu bardzo drobnych elementów, które z kolei są bardzo sztywne. Jest to bardzo ważne, ponieważ dla tych butów, gdzie ciężar jest na czele, ochrona stóp, aby zapobiec urazom nie można poświęcić. Podeszwa jest bardzo elastyczna w obszarze palców, jeśli chodzi o zginanie, ale bardzo sztywne, jeśli chodzi o uderzenie piłki. Górna część buta została zaprojektowana przy użyciu pojedynczego elementu przymocowanego tylko do pięty i wykonanego za pomocą bardzo drobnych włókien syntetycznych. Nawet grubość języka została zmniejszona, a także sznurowadła w celu uzyskania tego samego wrażenia. Podeszwa wielogatunkowa PA 24: nowa podeszwa wielorowkowa 24 wykorzystuje technologię podwójnej gęstości 2D. Jego 24 szpilki są umieszczane zgodnie z badaniami biomechanicznymi i połączone ze sobą nerwami strukturalnymi w celu zapewnienia stabilności i przyczepności na każdym terenie. Ich strategiczne umieszczenie pomaga w ruchach tocznych i zapobiega urazom.


Jeśli interesuje Cię Joma Supercopa Speed Mixed SG, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Buty piłkarskie marki Joma mają najwyższą jakość. Joma projektuje produkty specjalnie dla piłka nożna, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Joma Supercopa Speed Mixed SG już dziś!

Cechy Joma Supercopa Speed Mixed SG

Podeszwa
Rodzaje piłkarskich butów
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności