Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Supercopa Speed Mixed SG

  • Joma Supercopa Speed Mixed SG
  • Joma Supercopa Speed Mixed SG
  • Joma Supercopa Speed Mixed SG

Joma Supercopa Speed Mixed SG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Supercopa Speed Mixed SG

Nowocześnie wyglądający, bezszwowy but piłka nożna, który dopasowuje się do stopy jak skarpeta. Piłka nożna jest z powrotem.

Buty piłkarskie zaprojektowane dla bardzo szybkich graczy lub tych, którzy szukają wrażenia szybkości. Bardzo lekki, przy użyciu bardzo drobnych elementów, które z kolei są bardzo sztywne. Jest to bardzo ważne, ponieważ dla tych butów, gdzie ciężar jest na czele, ochrona stóp, aby zapobiec urazom nie można poświęcić. Podeszwa jest bardzo elastyczna w obszarze palców, jeśli chodzi o zginanie, ale bardzo sztywne, jeśli chodzi o uderzenie piłki. Górna część buta została zaprojektowana przy użyciu pojedynczego elementu przymocowanego tylko do pięty i wykonanego za pomocą bardzo drobnych włókien syntetycznych. Nawet grubość języka została zmniejszona, a także sznurowadła w celu uzyskania tego samego wrażenia. Podeszwa wielogatunkowa PA 24: nowa podeszwa wielorowkowa 24 wykorzystuje technologię podwójnej gęstości 2D. Jego 24 szpilki są umieszczane zgodnie z badaniami biomechanicznymi i połączone ze sobą nerwami strukturalnymi w celu zapewnienia stabilności i przyczepności na każdym terenie. Ich strategiczne umieszczenie pomaga w ruchach tocznych i zapobiega urazom.


Joma Supercopa Speed Mixed SG jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie piłka nożna znajdziesz Joma Supercopa Speed Mixed SG i powiązane produkty. Nasza gama produktów Piłka nożna została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Joma Supercopa Speed Mixed SG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij