Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Supercopa Speed FG

  • Joma Supercopa Speed FG
  • Joma Supercopa Speed FG

Joma Supercopa Speed FG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Supercopa Speed FG

Współczesny wygląd, bezszwowe piłkarskie buty, które dopasowują się do stopy jak skarpety.

Football is Back.A Football Boot przeznaczony dla bardzo szybkich graczy lub tych, którzy szukają wrażenia prędkości.

Bardzo lekkie, używające bardzo drobnych komponentów, które z kolei są bardzo sztywne.

Jest to bardzo ważne, ponieważ dla tych butów, w których ciężar jest na czele, nie można poświęcić pieszych ochrony przed urazami.

Podeszwa jest bardzo elastyczna w obszarze palców, kiedy jest w stanie zginać się, ale bardzo sztywna, gdy ma uderzyć piłkę.

Obuwie wierzchnie jest zaprojektowane przy użyciu pojedynczego elementu przymocowanego tylko na pięcie i wykonanego przy użyciu bardzo drobnych włókien syntetycznych.

Nawet grubość języka została zmniejszona, jak również, że Shoelaces w celu dostarczenia tej samej sensacji.

Podeszwa zewnętrzna Pa 24 Multi:

Nowa platforma 24 Multi Stud wykorzystuje technologię podwójnej gęstości 2D.

Jego 24 szpilki są umieszczane zgodnie z badaniami biomechanicznymi i połączone ze sobą za pomocą strukturalnych nerwów, aby zapewnić stabilność i trakcję w dowolnym terenie.

Ich strategiczne rozmieszczenie pomaga w obracaniu i zapobiega urazom.Kochasz piłka nożna? Kupuj Joma Supercopa Speed FG i ciesz się ze spędzania wolnego czasu z bezpiecznymi i zaufanymi produktami matek jak: Joma. Nie zapomnij, że mamy wspaniałą gamę Buty piłkarskie we wszystkich rozmiarch i dla każdych warunków pogodowych. W celu zapewnienia najbardziej efektywnego uprawiania piłka nożna, modele Piłka nożna zostały zaprojektowane we współpracy z profesjonalistami!

Cechy Joma Supercopa Speed FG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij