up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Joma

Joma Supercopa Speed AG Buty

plus
  • 360Joma Supercopa Speed AG Buty
  • Play videoJoma Supercopa Speed AG Buty
  • Joma Supercopa Speed AG Buty

Joma Supercopa Speed AG Buty

Opis produktu Joma Supercopa Speed AG Buty

Nowocześnie wyglądający, bezszwowy but piłka nożna, który dopasowuje się do stopy jak skarpeta. Piłka nożna jest z powrotem.

Buty piłkarskie zaprojektowane dla bardzo szybkich graczy lub tych, którzy szukają wrażenia szybkości. Bardzo lekki, przy użyciu bardzo drobnych elementów, które z kolei są bardzo sztywne. Jest to bardzo ważne, ponieważ dla tych butów, gdzie ciężar jest na czele, ochrona stóp, aby zapobiec urazom nie można poświęcić. Podeszwa jest bardzo elastyczna w obszarze palców, jeśli chodzi o zginanie, ale bardzo sztywne, jeśli chodzi o uderzenie piłki. Górna część buta została zaprojektowana przy użyciu pojedynczego elementu przymocowanego tylko do pięty i wykonanego za pomocą bardzo drobnych włókien syntetycznych. Nawet grubość języka została zmniejszona, a także sznurowadła w celu uzyskania tego samego wrażenia. Podeszwa wielogatunkowa PA 24: nowa podeszwa wielorowkowa 24 wykorzystuje technologię podwójnej gęstości 2D. Jego 24 szpilki są umieszczane zgodnie z badaniami biomechanicznymi i połączone ze sobą nerwami strukturalnymi w celu zapewnienia stabilności i przyczepności na każdym terenie. Ich strategiczne umieszczenie pomaga w ruchach tocznych i zapobiega urazom.


Joma Supercopa Speed AG Buty ma gwarancję zwrotu pieniędzy 100%. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego Joma Supercopa Speed AG Buty zakupionego w goalinn, masz 30 dni kalendarzowych od daty dostawy, na zwrot. Ponadto w naszym sklepie internetowym piłka nożna można odkryć pełną gamę produktów Joma i dokonać zakupu produktów piłka nożna zawsze w najlepszej cenie.

Cechy Joma Supercopa Speed AG Buty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up