Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Numero 10 AG

  • Joma Numero 10 AG
  • Joma Numero 10 AG
  • Joma Numero 10 AG

Joma Numero 10 AG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Numero 10 AG

Klasyczny but projektu, oparty na naszym dziedzictwie Jomy, ale kupiony do tej pory dzięki nowoczesnej technologii i materiałom. Specyfikacje: Waga:

254 G Upper:

Wykonane w wysokiej jakości Fibertec. Brandzel:

Eva Flat Insole. Baza:

Wyprodukowane w pełni Texon i Pvc do czasu, gdy obszar centralny utrzyma stabilność struktury stadniny. Zewnętrzna podeszwa:

Texon dodany do podeszwy zewnętrznej i PCV w strefach Flex utrzymuje strukturę.Odkryj wszystkie produkty Buty piłkarskie, które znajdziesz w goalinn, jak Joma Numero 10 AG. Kup teraz Joma Numero 10 AG i oszczędzaj na produktach Piłka nożna. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Joma, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Joma Numero 10 AG i inne w naszym sklepie piłka nożna? Dzięki goalinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Buty piłkarskie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Joma Numero 10 AG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij