Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Estadio S/S

Joma Estadio S/S

  • Joma Estadio S/S
  • Joma Estadio S/S

Joma Estadio S/S

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Estadio S/S

Specificaions:

100% poliester interlock

Mesh 100% poliester


Joma Estadio S/S dostępny w różnych typach. Kup go w goalinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Joma Estadio S/S posiada oficjalną gwarancję marki Joma. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Odzież męska i kategorii Koszulki tech .

Cechy Joma Estadio S/S

Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Świetny produkt!

-

Zamówiłem niektóre z nich dla mojej ekipy do unihokeja i wydrukowano na koszulce nasze logo, nazwisko i numery. Mój zespół wyglądał na DOBRE! I czułem się świetnie grając w tak wysokiej jakości produkcie! :)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności