Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Champion FG

  • Joma Champion FG
  • Joma Champion FG
  • Joma Champion FG

Joma Champion FG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Champion FG

Współczesny wygląd, bez szwu butów do piłki nożnej, który dostosowuje się do stóp jak skarpeta. Reinvention całe życie sportu.

Wyprodukowany przy użyciu wysokiej jakości FIBERTEC z nylonu wewnętrznej większej twardości. Smooth EVA wkładka przyczynia się do butów amortyzujących wstrząsami uderzenie stopy. Wkładka wytwarzane z TEXON, PVC, materiału do połowy stopy zachowując strukturę kołków na swoim miejscu.

AG jedynym Wielu SRM. Ten jedynym wykorzystuje technologię podwójnej gęstości 2D. Jej 24 kołki są umieszczone według badań biomechanicznych i połączone ze sobą za pomocą nerwów strukturalnych, aby zapewnić stabilność i przyczepność na każdym terenie. Ich strategiczne asysty pośrednictwa toczenia ruchy i zapobiega urazom.


Witaj w naszej Joma Champion FG specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu piłka nożna, ale również informacje na temat produktów piłka nożna, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Piłka nożna .

Cechy Joma Champion FG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij