up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Joma

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

plus
  • 360Joma Champion Cup FG Buty
  • Play videoJoma Champion Cup FG Buty
  • Joma Champion Cup FG Buty
  • Joma Champion Cup FG Buty
  • Joma Champion Cup FG Buty
  • Joma Champion Cup FG Buty
  • Joma Champion Cup FG Buty

Joma Champion Cup FG Buty

Opis produktu Joma Champion Cup FG Buty

Mistrzowie górnej wyróżnia się ze względu na jego lekkość, ponieważ odbywa się za pomocą jednego kawałka mikrofibry o grubości zaledwie 1 mm. posiada również wewnętrzną zapewniającą wzmocnienie struktury i wytrzymałość buta. Mistrz wyróżnia się także do jego wkładki, wykonane z zastosowaniem wysoce odporny i twardy materiał zapewniający stabilność stopy. Kluczowym elementem dla zapobiegania wypadkom i zapewnienie, że stopa jest zawsze odbywają się mocno. Ten bagażnika pozwala tylko na przednią część stopy zginać natomiast środek pozostaje stabilna. Podeszwa jest wykonana z dwóch części o różnych gęstościach, na zewnątrz, to jest trudniejsze i w związku z tym trudniejsze, podczas gdy wewnątrz jest miękka, aby osiągnąć większą elastyczność i amortyzację przy jednoczesnym zmniejszeniu ciężaru butów.

Joma Champion Cup FG Buty kupisz w wielu wariantach i kolorach. Jeśli interesuje Cię zakup Joma Champion Cup FG Buty z naszego sklepu online piłka nożna - goalinn, nie zastanawiaj się dłużej i kupuj z odstawą do domu. W goalinn znajdziesz najniższe ceny piłka nożna sprzętu od Joma.

Cechy Joma Champion Cup FG Buty

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Buty piłkarskie

-

Idealny but i idealne dopasowanie. Szybka i dobrze zapakowana dostawa

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up