Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Aguila Turf

  • Joma Aguila Turf
  • Joma Aguila Turf
  • Joma Aguila Turf

Joma Aguila Turf

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Aguila Turf

Klasyczny but do projektowania, oparty na naszym dziedzictwie Joma, ale kupiony do tej pory dzięki nowoczesnej technologii i materiałom. Cechy: Górny: wykonany w wysokiej jakości Fibertec.Insole: Eva Flat Insole.Palmilla: Made In Complete Texon i Pvc do czasu Utrzymuj stabilną konstrukcję Stud.Outsole: Texon dodany do podeszwy zewnętrznej i Pvc w strefach ruchomych Utrzymaj strukturę. Dane techniczne: Waga:

251 gr.Zamawiaj Joma Aguila Turf, korzystając z naszej oferty Buty piłkarskie i kolekcji Piłka nożna. Zapoznaj się z produktami piłka nożna na goalinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie piłka nożna. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Piłka nożna w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie goalinn!

Cechy Joma Aguila Turf

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności