Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Joma

Joma Aguila Turf

Joma Aguila Turf

  • Joma Aguila Turf
  • Joma Aguila Turf

Joma Aguila Turf

$ 28.45

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Joma Aguila Turf

Klasyczny but do projektowania, oparty na naszym dziedzictwie Joma, ale kupiony do tej pory dzięki nowoczesnej technologii i materiałom. Cechy: Górny: wykonany w wysokiej jakości Fibertec.Insole: Eva Flat Insole.Palmilla: Made In Complete Texon i Pvc do czasu Utrzymuj stabilną konstrukcję Stud.Outsole: Texon dodany do podeszwy zewnętrznej i Pvc w strefach ruchomych Utrzymaj strukturę. Dane techniczne: Waga:

251 gr.Joma Aguila Turf posiada oficjalną gwarancję Joma. Jako oficjalny detalista Joma, cała nasza oferta produktów jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W goalinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Buty piłkarskie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Piłka nożna dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Joma Aguila Turf

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności