Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Isostar

Isostar High Protein Neutral 400G

  • Isostar High Protein Neutral 400G
  • Isostar High Protein Neutral 400G

Isostar High Protein Neutral 400G

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Isostar High Protein Neutral 400G

Isostar Wysoka Protein 90 hyperprotein napój został specjalnie zaprojektowany w celu zwiększenia objętości mięśni. Związany z ćwiczeń rozwojowych odpowiednie mięśnie, jego formuła hyperprotein (82% białka mleka o wysokiej wartości biologicznej) został zaprojektowany w celu promować utrzymanie i rozwój luzem (czas schnięcia). Jest bogaty w witaminy i minerały: wapń i magnez przyczynia się do dobrego funkcjonowania mięśni. witamina B6 przyczynia się do metabolizmu białka i glikogenu. witaminy B2 i B6 są zaangażowane w normalnym powstawania krwinek czerwonych; które odgrywają istotną rolę w dotleniający tkanek, w tym tkanki mięśniowej. Witamina E jest zaangażowany w przeciwutleniającą ochronę elementów komórkowych. witaminy C i PP może przyczynić się do zmniejszenia zmęczenia w przypadku usterki. Jeść je w pełnym zaufaniem, w "Isostar Jakość Kontrakt" etykiety, która gwarantuje jakość, identyfikowalności i braku wszelkich substancji leczniczych w całym zakresie.

Kiedy jeść:

Dla optymalnego wykorzystania, trwać od 1 do 3 porcji (0,8 1,5 g / kg masy ciała) rozłożone w ciągu dnia w trakcie lub po szkoleniach, o zróżnicowanej diety. Zalecamy także używanie Wysoka Protein 90 w leczeniu: potrwać od 1 do 3 porcji (0,8 1,5 g / kg masy ciała) rozprzestrzenianie się w ciągu dnia w trakcie lub po szkoleniach, o zróżnicowanej diety; Czas trwania cyklu: 30 dni. Pij obficie. Procedura przygotowania porcji: rozcieńczyć 3 łyżki zupy w proszku (= 25g) w 250 ml wody lub mleka.

Korzystne działania

Zalecany dla sportu wraz z krótkimi lub powtarzającego się wysiłku, nawet jeśli wydłużony.

alergeny:

Wyprodukowano w warsztacie, który wykorzystuje: orzechów (migdałów, orzechów laskowych), sezam, soja, jaja, ryby, łubinu, selera, glutenu.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Zdrowie i odżywianie marki Isostar, znalazłeś najlepsze miejsce w goalinn. W goalinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Isostar, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze piłka nożna produkty, jak Isostar High Protein Neutral 400G. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Isostar High Protein Neutral 400G tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Isostar High Protein Neutral 400G

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij