Infisport Voltom Tangerine 600 g

Infisport Autoryzowany Dostawca.
Pełna gwarancja od producenta.

Infisport

$ 13.45

Minimalna cena online zbadane przeznetRivals

lupa

Infisport Voltom Tangerine 600 g

close

Infisport Voltom Tangerine 600 g

Infisport Voltom Tangerine 600 g

Opis produktu

BEZGLUTENOWE

Ostatecznego STAN WĘGLOWODANÓW ART

Proste węglowodany, takie jak glukoza i fruktoza mają bardzo mały ciężar cząsteczkowy, który stanowi problem podczas przygotowywania roztworów izotonicznych, ponieważ powinny one być wykonane w bardzo małych stężeniach, co powoduje napojów, które mają te typy komórek do bardzo mało kalorii, co skutkuje bardzo niską efektywności energetycznej.

INFISPORT Voltom® jest opatentowanym węglowodanów tworzą amylopektyny (polisacharydem składającym się z tysięcy cząsteczek glukozy) w najprostszy roztworu o bardzo dużej masie cząsteczkowej i najniższe stężenie osmolowe wszystkich produktów, które są obecnie na rynku (10 mOsm / kg, 5%, w rozwiązanie). Dlatego też jego absorpcja jest szybki i nie powoduje stres żołądka.

Osmolarności w 5% roztworze w wodzie:

VOLTOM®: 10 MOS / kg
Vitargo: 11 MOS / kg
Maltodekstryna: 48 MOS / kg
Stężenia glukozy 620 MOS / kg

Te cechy sprawiają, że jest to możliwe, za pomocą INFISPORT Voltom® celu przygotowania roztworów izotonicznych o znacznie wyższych stężeniach niż inne węglowodany, a tym samym o dużej wartości energii i tym samym jest odpowiedni zarówno do zwiększania stężenia węglowodanów przed ćwiczeniami, oraz ich utrzymanie i szybkie przywrócenie zapasy glikogenu do końca.

INFISPORT Voltom® zawiera odpowiednią ilość witaminy B1 wymaganych do metabolizmu węglowodanów. W związku z tym organizm nie ma do wykorzystania własnych zasobów tej witaminy po spożyciu, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów na rynku.

Zawartość kwasu cytrynowego pomaga zwalczać kwasicę metaboliczną wynikającą z praktyki ćwiczeń fizycznych. Jest słodzone sukraloza, jednym pochodną cukru, o mocy słodzenia i 600 razy większe nieabsorbowalnego, dlatego też nie kalorii.

INFISPORT Voltom® jest w puszkach zawierających 2 kg i 800g.


Arkusz danych:


Składniki:

Hydrolizowanej skrobi bogatej w amylopektynę (99%), aromat, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, barwnik: beta-karoten, słodzik: sukraloza, witamina B1 (tiamina corhidrato).


Jak używać:

Przed wysiłkiem:

Aby pomóc wstępnego ładowania węglowodanów: W celu osiągnięcia maksymalnego obciążenia węglowodanów przed zawodami, należy przyjmować 4 środki ubijając (około 80 g) rozpuszcza się w 600 800 ml wody dziennie (w jednej lub kilku dawkach) na trzy dni przed Wydarzenie i wykonać niską intensywność treningi lub "aktywny wypoczynek".

Aby mieć odpowiednią ilość węglowodanów i twarz albo treningu lub zawodów, także wziąć porcję 80g (4 środków ubijając) na godzinę przed treningiem rozpuszczoną w takiej samej ilości wody.

Podczas wysiłku:

Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) na 800 ml wody i pić 125 200 ml co 15 20 minut.

Po wysiłku:

Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) w 600 800 ml wody i pić małymi łykami w ciągu pierwszej godziny po treningu lub zawodów, w celu przywrócenia mięśni zapasy glikogenu.


Rozpuszczania: Podczas rozpuszczania jest szybszy od innych obecnych węglowodanów na rynku bardzo wysoka masa cząsteczkowa sprawia, że ​​rozwiązanie jest nieco wolniejsza niż cukier lub glukozy.

Wszystkie produkty piłka nożna z kategorii Rekuperatory mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W goalinn znajdziesz szeroki wybór Odżywianie produktów od Infisport. Infisport Voltom Tangerine 600 g w cenie 13.45 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy

Zobacz więcej podobnych produktów:

Infisport - Odżywianie - Rekuperatory

. Odżywianie

Korzystając z poniższej tabeli, określ swój rozmiar. Jeśli jeden z Twoich wymiarów ciała znajduje się na granicy pomiędzy dwoma rozmiarami, zamów mniejszy rozmiar, aby strój bardziej przylegał, lub większy, aby odzież była luźniejsza. W przypadku, gdy wymiary klatki piersiowej i talii wskazują na dwa różne sugerowane rozmiary, zamów rozmiar odpowiadający wymiarowi klatki piersiowej.

Opinie klientów i pytania (0)

Ocena produktu 5 / 5
Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie
coinn

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs

(tylko istniejący klienci)

Ocena produktu:

Błędny kod

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Klienci, ktόrzy oglądali Infisport Voltom Tangerine 600 g, oglądali rόwnież: