Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Voltom Tangerine 600gr

  • Infisport Voltom Tangerine 600gr
  • Infisport Voltom Tangerine 600gr
  • Infisport Voltom Tangerine 600gr

Infisport Voltom Tangerine 600gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Infisport Voltom Tangerine 600gr

BEZGLUTENOWE


Ostatecznego STAN WĘGLOWODANÓW ART


Proste węglowodany, takie jak glukoza i fruktoza mają bardzo mały ciężar cząsteczkowy, który stanowi problem podczas przygotowywania roztworów izotonicznych, ponieważ powinny one być wykonane w bardzo małych stężeniach, co powoduje napojów, które mają te typy komórek do bardzo mało kalorii, co skutkuje bardzo niską efektywności energetycznej.


INFISPORT Voltom® jest opatentowanym węglowodanów tworzą amylopektyny (polisacharydem składającym się z tysięcy cząsteczek glukozy) w najprostszy roztworu o bardzo dużej masie cząsteczkowej i najniższe stężenie osmolowe wszystkich produktów, które są obecnie na rynku (10 mOsm / kg, 5%, w rozwiązanie). Dlatego też jego absorpcja jest szybki i nie powoduje stres żołądka.


Osmolarności w 5% roztworze w wodzie:


VOLTOM®: 10 MOS / kg

Vitargo: 11 MOS / kg

Maltodekstryna: 48 MOS / kg

Stężenia glukozy 620 MOS / kg


Te cechy sprawiają, że jest to możliwe, za pomocą INFISPORT Voltom® celu przygotowania roztworów izotonicznych o znacznie wyższych stężeniach niż inne węglowodany, a tym samym o dużej wartości energii i tym samym jest odpowiedni zarówno do zwiększania stężenia węglowodanów przed ćwiczeniami, oraz ich utrzymanie i szybkie przywrócenie zapasy glikogenu do końca.


INFISPORT Voltom® zawiera odpowiednią ilość witaminy B1 wymaganych do metabolizmu węglowodanów. W związku z tym organizm nie ma do wykorzystania własnych zasobów tej witaminy po spożyciu, jak ma to miejsce w przypadku innych produktów na rynku.


Zawartość kwasu cytrynowego pomaga zwalczać kwasicę metaboliczną wynikającą z praktyki ćwiczeń fizycznych. Jest słodzone sukraloza, jednym pochodną cukru, o mocy słodzenia i 600 razy większe nieabsorbowalnego, dlatego też nie kalorii.


INFISPORT Voltom® jest w puszkach zawierających 2 kg i 800g.Arkusz danych:Składniki:


Hydrolizowanej skrobi bogatej w amylopektynę (99%), aromat, środek zakwaszający: kwas cytrynowy, barwnik: beta-karoten, słodzik: sukraloza, witamina B1 (tiamina corhidrato).Jak używać:


Przed wysiłkiem:


Aby pomóc wstępnego ładowania węglowodanów: W celu osiągnięcia maksymalnego obciążenia węglowodanów przed zawodami, należy przyjmować 4 środki ubijając (około 80 g) rozpuszcza się w 600 800 ml wody dziennie (w jednej lub kilku dawkach) na trzy dni przed Wydarzenie i wykonać niską intensywność treningi lub "aktywny wypoczynek".


Aby mieć odpowiednią ilość węglowodanów i twarz albo treningu lub zawodów, także wziąć porcję 80g (4 środków ubijając) na godzinę przed treningiem rozpuszczoną w takiej samej ilości wody.


Podczas wysiłku:


Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) na 800 ml wody i pić 125 200 ml co 15 20 minut.


Po wysiłku:


Rozpuścić 80 g (4 Środki ubijając) w 600 800 ml wody i pić małymi łykami w ciągu pierwszej godziny po treningu lub zawodów, w celu przywrócenia mięśni zapasy glikogenu.Rozpuszczania: Podczas rozpuszczania jest szybszy od innych obecnych węglowodanów na rynku bardzo wysoka masa cząsteczkowa sprawia, że ​​rozwiązanie jest nieco wolniejsza niż cukier lub glukozy.


Infisport Voltom Tangerine 600gr posiada oficjalną gwarancję Infisport. Jako oficjalny detalista Infisport, cała nasza oferta produktów piłka nożna jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W goalinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odżywianie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Rekuperatory dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Infisport Voltom Tangerine 600gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij