Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr
  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr
  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Opis produktu Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Nowa formuła


Białka o dużej wartości biologicznej z różną szybkością wchłaniania i wysokiej strawności.


INFISPORT prezentuje nową koncepcję formułowania suplementów diety bogatych w białko: białko Sequencer


Powszechnie uznaje się, że ludzki organizm trawi o różnej prędkości różne klasy białek stosowanych w białko trzęsie. Enzymy trawienne przekształcenie białek w różnych aminokwasów, które czynią je w celu umożliwienia ich wchłonięcia.


W zależności od rodzaju białka, proces ten powinien być dość szybko, lecz w końcu aminokwasy dostępne budujące je w ograniczonej przestrzeni czasu. Dlatego, jak nasz organizm nie przechowuje kwasy białka i aminokwasy, ich dostępność do użytku przez różnych narządach i tkankach będzie ograniczony w czasie, bo aminokwasy nie zostanie zużyty natychmiast są eliminowane.


Równanie to stanowi nowość w swoim składzie zawiera różne rodzaje białka ściśle badanych do globalnego aminogramu wysokiej jakości biologicznej, podczas gdy w tym samym czasie, dzięki czemu naszego organizmu w celu utrzymania wystarczającej ilości aminokwasów, w dłuższym okresie czasu.


W ten sposób zwiększa naszą zdolność do syntezy nowych białek.


Smaki: truskawka i kakao


Suplement diety


Odkryj wszystkie produkty Odżywianie, które znajdziesz w goalinn, jak Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr. Kup teraz Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr i oszczędzaj na produktach Białka. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka Infisport, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr i inne w naszym sklepie piłka nożna? Dzięki goalinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Odżywianie pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij