Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr
  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr
  • Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Opis produktu Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Nowa formuła


Białka o dużej wartości biologicznej z różną szybkością wchłaniania i wysokiej strawności.


INFISPORT prezentuje nową koncepcję formułowania suplementów diety bogatych w białko: białko Sequencer


Powszechnie uznaje się, że ludzki organizm trawi o różnej prędkości różne klasy białek stosowanych w białko trzęsie. Enzymy trawienne przekształcenie białek w różnych aminokwasów, które czynią je w celu umożliwienia ich wchłonięcia.


W zależności od rodzaju białka, proces ten powinien być dość szybko, lecz w końcu aminokwasy dostępne budujące je w ograniczonej przestrzeni czasu. Dlatego, jak nasz organizm nie przechowuje kwasy białka i aminokwasy, ich dostępność do użytku przez różnych narządach i tkankach będzie ograniczony w czasie, bo aminokwasy nie zostanie zużyty natychmiast są eliminowane.


Równanie to stanowi nowość w swoim składzie zawiera różne rodzaje białka ściśle badanych do globalnego aminogramu wysokiej jakości biologicznej, podczas gdy w tym samym czasie, dzięki czemu naszego organizmu w celu utrzymania wystarczającej ilości aminokwasów, w dłuższym okresie czasu.


W ten sposób zwiększa naszą zdolność do syntezy nowych białek.


Smaki: truskawka i kakao


Suplement diety


Kupuj teraz Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr za jedyne 34.95 $. Od Infisport, Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na goalinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów piłka nożna. Zobacz pełną gamę Białka w naszym Odżywianie dziale.

Cechy Infisport Protein Chocolate Secuential 750gr

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności