Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg

  • Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg
  • Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg

Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg

Opis produktu Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg

Potrzeby białkowe sportowca są o wiele lepsze niż w populacji ogólnej. Ale w tym samym czasie te białka musi być bogata w niezbędne aminokwasy (wysoka wartość biologiczna) dzięki czemu organizm syntetyzuje nowych białek mięśniowych. Potrzeby te nie zawsze mogą być złagodzone z jedzeniem. Istnieją sytuacje, w których konieczne jest użycie uzupełnienie białka w celu uniknięcia ponoszenia deficytów, które byłyby bardzo negatywne dla osoby, która jest uprawiania sportu. Jednocześnie sytuacja ta intensywnej praktyce sportu stawia poważne obciążenie dla stawów, które mogą cierpieć na dłuższą metę prowadzi do wspólnych urazów tkanki (ścięgna, chondropathies, etc). INFISPORT (Instytut Sportu Pysiology), biorąc pod uwagę wszystkie te wymagania widział w swojej codziennej praktyce zawodowej, sformułowała INFISPORT ISO WHEY Articulate Leucyna +, produkt wykonany z białkiem odizolować świeżego mleka o wysokiej wartości biologicznej, uzyskanych poprzez przepływ mikrofiltracji krzyżowej (CFM) , techniką, która acheives produkt o niskiej zawartości sodu, praktycznie brak przepływu mikrofiltracji cross (CFM), techniką, która acheives produkt o niskiej zawartości sodu, prawie nie ma tłuszczu lub laktozy, z wysoką zawartością minerałów (wapń) oraz wysokim udziałem białka , a wszystko to bez naruszania jego struktury molekularnej, co zapewnia jego wysoką aktywność biologiczną, a które ......

Specyfikacja:

Doniczki zawierające: 1,8 kg.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie piłka nożna. Kupuj Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane piłka nożna produkty z kategorii Zdrowie i odżywianie, które dopełnią twoje zamówienie. goalinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Infisport Iso Whey Strawberry 1.4kg

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij