Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Infisport

Infisport Iso Chocolate

  • Infisport Iso Chocolate
  • Infisport Iso Chocolate
  • Infisport Iso Chocolate

Infisport Iso Chocolate

Opis produktu Infisport Iso Chocolate

BEZGLUTENOWE


HYDROLYZED PURE WHEY PROTEIN ISOLATE

Białko ELITE


Tych sportowców, którzy chcą szybką regenerację mięśni po treningu lub zawodów, a także osób zainteresowanych w osiągnięciu szybkiego rozwoju mięśni wreszcie produkt, który rewolucjonizuje koncepcję spożycia białka. ISOPRO T® jest w przeciwieństwie do innych preparatów białkowych z uwagi na swoją wysoką rozpuszczalność ponieważ nie koaguluje w kontakcie z kwasem żołądkowym, i dlatego szybko wchłania, nie powoduje nieprzyjemne uczucie ciężkości żołądka, że ​​inne produkty produkcji.


ISOPRO T® zawiera hydrolizowane białko serwatki mleka świeżego izolować bogaty w peptydów i polipeptydów wraz z czystym izolatem białka serwatki otrzymanego przez mikrofiltrację przekrój przepływu (CFM), techniki, która umożliwia osiągnięcie produkt bardzo niskiej zawartości sodu, praktycznie bez tłuszczu lub laktoza i o wysokiej zawartości składników mineralnych (wapnia) i wysoki udział bardzo łatwo przyswajalnych białek, a wszystko to bez przerywania jego strukturę molekularną, która zapewnia wysoką aktywność biologiczną ponieważ wytwarza komórek mięśni aktywacji receptor dla aminokwasów, które on zawiera, postępując ITS wychwyt i powoduje wzrost mięśni (naturalne anabolizm). Jego zawartość laktoferyny zwiększa Bodys obronne. Dlatego ISOPRO T ® to idealny preparat białkowy dla bardzo szybkiego ożywienia i wzrostu mięśni. Ponadto została wzbogacona o hydrolizat kolagenu II, promowanie odzyskiwania tkanki łącznej i ścięgien, które dostaje nadużywane przez sportowca.


Witamina B6 ułatwia jego metabolicznej wykorzystanie produktu.


Dlatego ISOPRO T ® jest także idealnym produktem do przygotowania diety tłuszczu białka mające na celu zmniejszenie masy ciała, zachowując w ten sposób masę mięśniową jednostki, zawsze w ramach planu żywieniowego.


ISOPRO T ® jest przedstawiony w recyklingu kartonu zawierającego dwie torby z 500 gramów, aby ich właściwości nienaruszone.

Smaki: truskawka i czekoladaArkusz danych:


Wysoka jakość wstrząsnąć zawierające najwyższą wartość biologiczną białka: izolat białka serwatki oraz hydrolizowany


Hydrolizowane białko serwatki wyizolować z następujących cech:

Białko skuteczność: 90%, reszta do 100% wilgoci i popiołu.

Metoda produkcji: CFM + hydrolizy enzymatycznej

Wartość biologiczna 104

Współczynnik wydajności wzrostowej białka (PER) 3,5

Poprawiono strawność białka Wynik aminokwasowej (PDCAAS) 0,98

Strawność: 98 100%

Zawiera 21.77g rozgałęzionych aminokwasów łańcucha i 500 mg wapnia na 100 g produktu.Składniki:


Hydrolizowane białko serwatki mleka świeżego izolować bogaty w peptydy i polipeptydy, świeże izolat białka mleka serwatki uzyskanych przez krzyż mikrofiltracji przepływu (CFM) zawierające 70% beta laktoglobuliny, alfa laktoalbuminy 16,5%, kazeiny Peptydy 10%, 1,7% immunoglobuliny, proteazy / 1,3% peptonu, 0,4% Lactoferrin, hydrolizat kolagenu typu II, truskawki w proszku Barwnik: burak czerwony (E162), aromat: aromat truskawkowy, substancja słodząca: sukraloza (E955), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).Jak używać:


Przygotowanie: rozpuścić 2 4 nasypowa środki (20 40 g) w 200 300 ml odtłuszczonego mleka, soku owocowego albo wody i ma dwa razy dziennie, na zewnątrz dwóch głównych posiłków. Może on również być stosowany z śniadania i przekąski.


W sklepie goalinn z piłka nożna znajdziesz Infisport Iso Chocolate w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Infisport Iso Chocolate, m.in. z kategorii Zdrowie i odżywianie od swojego sklepu piłka nożna online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów piłka nożna na temat sprzętu, a także opinie o Infisport Iso Chocolate.

Cechy Infisport Iso Chocolate

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij