Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ho soccer

Ho soccer Futsal Black

Ho soccer Futsal Black

  • Ho soccer Futsal Black
  • Ho soccer Futsal Black
  • Ho soccer Futsal Black

Ho Soccer Futsal Black

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ho soccer Futsal Black

Bez palców rękawicy, specjalnie zaprojektowane do futsalu. Dobra absorpcja skutków i dobrej trwałości. Jego specjalna konstrukcja pozwala złapać piłkę czubkami palców i wyrzucić go z łatwością.

Dane techniczne:

Palm: Lateks Lateks miękkie 4 mm. + 2 mm. Piankowy.

Krój: Negative.

Powrót / Ciało: Siatka ..

Backhand: Syntetyczny Duragrip Latex 5 mm. Z ulgą.

Nadgarstek Zamknięcie: Elastyczny Nadgarstek 9 cm. 3 rzepy i pas Mocowania.

Technolgoy:

HO NOŻNA:

W HO Soccer można znaleźć jedne z najlepszych palm rynku i ogromnej różnorodności. Można znaleźć dłonie w doskonałej przyczepności, nawet w bardzo wilgotnych warunkach, z długą trwałością, a duet lateksu itp Przyjdź i zna się jedną z najważniejszych części Rękawice bramkarskie HO Soccer.


W sklepie goalinn z piłka nożna znajdziesz Ho soccer Futsal Black w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Ho soccer Futsal Black, m.in. z kategorii Sprzęt od swojego sklepu piłka nożna online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów piłka nożna na temat sprzętu, a także opinie o Ho soccer Futsal Black.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Ho soccer Futsal Black

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij