Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Diadora classic

Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

  • Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1
  • Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1
  • Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1
  • Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1
  • Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Diadora Classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Dane techniczne:


- Cholewka: woda ziarno odporne "Piłka Nożna" skóry.


- Specjalne TC (Touch Control) aplikacji. Anty-odcinek podszewka.


- Mankiet wyściółka z wkładką antypoślizgową. Fibertech wkładka z gięcia punktów w obszarze przedniej części stopy wkładka: Nylkon, syntetyczne i amortyzujące EVA foamSole: Axeler w Nanoflex i zróżnicowaną gęstość poliuretanowa o zróżnicowanej gęstości 14 stałych bolców.


- Wodoodporna, oddychająca membrana i wewnętrzna netto.


Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1 jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie piłka nożna znajdziesz Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1 i powiązane produkty. Nasza gama produktów Piłka nożna została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Diadora classic Dd Evoluzione Lt Gx1

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Dostawa i oryginalności produktu

-

Na razie moja opinia będzie ograniczona do terminów dostaw i oryginalności produktu oraz zgodności z opisem zamieszczonym na sito..consegna niczym doskonały produkt zamówiony w dniach 14, 03 po południu i przybył dziś 17 03 przed obiadem, więc bardzo szybko ..prodotto dobrze imballato..riguardo sam produkt jest całkowicie zgodne z naszymi opisami i prezentuje meraviglioso..ora w ciągu kilku dni prawdziwy test, IL CAMPO..che powiedzieć dzięki GOALINN i mam nadzieję, odkupić tutaj voi..PS najlepsze ceny kiedykolwiek

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij