Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Asics

Asics Gel Netburner Ballistic

Asics Gel Netburner Ballistic

Asics Gel Netburner Ballistic

Asics Gel Netburner Ballistic

Asics Gel Netburner Ballistic

  • Asics Gel Netburner Ballistic
  • Asics Gel Netburner Ballistic
  • Asics Gel Netburner Ballistic
  • Asics Gel Netburner Ballistic
  • Asics Gel Netburner Ballistic
  • Asics Gel Netburner Ballistic

Asics Gel Netburner Ballistic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Asics Gel Netburner Ballistic

Nowa aktualizacja do rodziny GEL Volleycross® Revolution, but Nowy GEL Netburner Ballistic ™ Siatkówka łączy ASICS zaawansowany systemem DNA o określonej technologii siatkowej, aby dać Ci najbardziej GEL® Amortyzacja kiedykolwiek oferowane w bucie siatkówki. Nowo zaprojektowane górne oferuje połączenie poliuretanu, powietrze siatki i skóry syntetycznej zbrojenia dla niedopasowanych pasuje, oddychalności i wytrzymałości. Widoczne tyłostopiem i przodostopia GEL® amortyzujące systemy połączone z FluidRide® podeszwy zapewniają wyjątkową amortyzację od dużego wpływu. Zwiększone wsparcie oraz zwiększona stabilność jest osiągana poprzez sztywną śródstopia technologii Trusstic System®, natomiast czwarta klamra podtrzymujące panel bezpiecznie otula stopę. Naszym kluczowym model Top Club i kolegialnych zespołów na całym świecie.

Cechy:

Tyłostopiem i przodostopia GEL® amortyzujące Systems: tłumiący wstrząsy podczas uderzenia i palców off fazy i umożliwia ruch w wielu płaszczyznach jak przejść pieszo przez cyklu chodu.

FluidRide® Podeszwa: FluidRide® zapewnia doskonałe połączenie odbijać i amortyzujących właściwości o ograniczonej wadze i wyjątkowej trwałości.

NC Rubber® Podeszwa: Związek zawierający więcej zawartości kauczuku naturalnego niż tradycyjne pełnej gumy, co powoduje zwiększoną przyczepność na systemach sądowych.

Trusstic System® Technologia: Zmniejszenie ciężaru jedynego urządzenia, przy zachowaniu strukturalnej integralności buta.

Dane techniczne:

Waga: 11,6 uncji

Opieka:

CZYSZCZENIE: Błoto i brud można usunąć za pomocą szczoteczki do zębów, ciepłej wody i łagodnego mydła, anty smaru. Zastosuj lekki nacisk podczas szczotkowania, aby uniknąć uszkodzenia buta.

Bielizna: Nie prać buty w pralce. Aby pomóc odświeżyć wnętrze buta, wyjąć wkładkę skarpetki lub wkładkę i umyć go oddzielnie. Koronki można umyć lub wymienić.

Suszenie: Nie należy umieszczać swoje buty w suszarce lub w pobliżu bezpośrednich źródeł ciepła. Ciepło będzie zmieniać kształt klocka. Zamiast rzeczy wnętrze buta z papierowych ręczników lub gazety. Papier będzie absorbować wilgoć wewnątrz buta.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty piłka nożna od Asics? W goalinn, kupisz potrzebny sprzęt , dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Asics Gel Netburner Ballistic jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Asics Gel Netburner Ballistic

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij