Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

ADIDAS

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN
  • ADIDAS X 15.3 IN

ADIDAS X 15.3 IN

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu ADIDAS X 15.3 IN

Zakłócić porządek. Te męskie buty piłkarskie są wstrząsnąć przeciwników z nieprzewidywalnych ruchów. Ze śmiałym spojrzeniem, mają przylegające siateczki z klatką śródstopia stabilności. Wykończone Non Marking Podeszwa dla szybkich ruchach na powierzchniach wewnętrznych.

Cechy:

Miękka, przylegająca siateczki dwukolorowa do oddychania

Syntetyczna wyściółka z nadrukiem na dopasowanie blokowaniem i krok w zaciszu

Wzmocniona klatka śródstopia do gry zmieniającym stabilności

NON MARKING podeszwa przeznaczona do powierzchni wewnętrznych


Zamawiaj ADIDAS X 15.3 IN, korzystając z naszej oferty Buty piłkarskie i kolekcji Halowa piłka nożna. Zapoznaj się z produktami piłka nożna na goalinn. To twój sklep internetowy specjalizujący się w sprzęcie piłka nożna. W ofercie znajdziesz wszystkie ulubione produkty Halowa piłka nożna w najlepszej cenie, 100% gwarancji na stronie goalinn!

Cechy ADIDAS X 15.3 IN

Opinie klientów i pytania (2)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Adidas x 15.3 w słonecznej żółty

-

Zamawiać w tym sklepie futzalki adidas X 15.3 w słonecznej żółty 01-02-2017, przyszedł po 2 tygodniach (!). Myślę, że bardzo szybko (Rosja, Krasnodar regionu). Powłoka znamionowym Zalka wykonywane jakościowo bardzo produkcja oryginału, to jest oczywiste. Wielkie dzięki dla personelu sklepu takiej pracy operacyjnej, jestem bardzo zadowolony! Polecam do sklepu, a on z pewnością regularne klienta. Wszystkie dobre ;-)

Adidas x 15.3 w yallow słonecznej

-

Zamawiać w tym sklepie futzalki adidas X 15.3 w słonecznej Yallow 01-02-2017, przyszedł po 2 tygodniach (!). Myślę, że bardzo szybko (Rosja, Krasnodar regionu). Powłoka znamionowym Zalka wykonywane jakościowo bardzo produkcja oryginału, to jest oczywiste. Wielkie dzięki dla personelu sklepu takiej pracy operacyjnej, jestem bardzo zadowolony! Polecam do sklepu, a on z pewnością regularne klienta. Wszystkie dobre ;-)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności