Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Trg Bib 14

adidas Trg Bib 14

  • adidas Trg Bib 14
  • adidas Trg Bib 14
  • adidas Trg Bib 14

adidas Trg Bib 14

Opis produktu adidas Trg Bib 14

Ten mężczyzna Zbiornik nożnej Koszulka jest wykonana z oddychającego materiału mesh z dużymi otworami na ręce do swobodnego przemieszczania się, gdy jesteś zatrzymując piłkę i sprintem wzdłuż bocznej linii.

Cechy:

wycięciem

duże armholes

Duże drukowane adidas BrandMark na piersi

100% siatka poliestrowa


Jeśli szukasz dobrej jakości Kamizelki treningowe artykułów, to nasza oferta Kamizelki treningowe z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy adidas Trg Bib 14, w cenie 6.95 $. goalinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt piłka nożna w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa adidas Trg Bib 14, dopasujemy cenę!

Cechy adidas Trg Bib 14

Kolor
Wiek

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij