Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware Agility bases set of 2

adidas hardware Agility bases set of 2

  • adidas hardware Agility bases set of 2
  • adidas hardware Agility bases set of 2

adidas hardware Agility bases set of 2

Opis produktu adidas hardware Agility bases set of 2

Podstawy Agility do użytku z adidasa Agility Polaków w czasie szybkością i zwinnością wierteł. Pochodzą one jako zestaw dwóch i może być wypełniona piaskiem lub wodą, aby zapewnić, że pozostanie w miejscu podczas treningu

Cechy:

wypełnienia we własnym zakresie (z piaskiem) podstawy ważone

0 do stosowania z biegunów adidas zwinność


Nie czekaj dłużej i kup adidas hardware Agility bases set of 2. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o adidas hardware Agility bases set of 2, możesz skontaktować się z goalinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. goalinn oferuje ekskluzywne produkty Akcesoria dla i innych aktywności. Nasze Akcesoria sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Trening.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności