Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas hardware

adidas hardware 6 feet pop up goal

adidas hardware 6 feet pop up goal

  • adidas hardware 6 feet pop up goal
  • adidas hardware 6 feet pop up goal
  • adidas hardware 6 feet pop up goal
  • adidas hardware 6 feet pop up goal

adidas hardware 6 feet pop up goal

Opis produktu adidas hardware 6 feet pop up goal

dwie kontrastujące konfiguracje sprawiają, że Adidas pop-up bramkowej zabawa, wyzwanie i wysoce produktywnego szkolenia z piłki nożnej. Z "bramki" w górę można strzelać i zdobyć do siatki, a następnie po prostu przerzucanie ramkę masz obniżoną wielkości cel pomóc ćwiczyć dokładność.

DO być najlepszym:

Skill jest królem tutaj znacznie więcej niż prędkość więc praktykować swoją dokładność, zamiast po prostu walić piłkę do siatki z 6 stóp dalej.

COACH mówi:

rozpocząć kopanie praktykę od 10 15 stóp dalej i stopniowo przesuwać dalej wstecz, kiedy przybić każde ujęcie zacząć pracować nad swoimi kątami jak strzelanie z dowolnego innego niż na wprost bramki zmniejsza sweet spot, że trzeba dążyć.

UWAGI autora:

celowo wykonana rama elastyczne, dzięki czemu można ustawić cel maksymalnie wysoki i szczupły, a także krótkie i płaskie do różnych wyzwań. Działa świetnie na piasku, a także torf więc przygotujcie się trafić na plażę.

Cechy:

2 różne konfiguracje celem i docelowa

elastyczne odporne na uderzenia i słupy lekka siatka,

obszar docelowy zaprojektowane w celu poprawy dokładności fotografowania


Lubisz adidas hardware 6 feet pop up goal? Zapoznaj się z kolekcją piłka nożna i odkryj duży wybór produktów do Akcesoria i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla piłka nożna. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Akcesoria jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności