Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas F10 AG

adidas F10 AG

  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG

adidas F10 AG

Opis produktu adidas F10 AG

AG Buty zbudowany z lekkiego i wytrzymałego syntetyku BRAVO górne, te buty piłkarskie chłopców stworzyć szanse i zakończyć je w sposób precyzyjny. Dysponujący allover graficznego i konfiguracji stud TRAXION ™ 2.0 AG przyczepność na sztucznej trawie. Bardzo odporna na uszkodzenia miękkiej syntetycznej BRAVO cholewka zapewnia trwałość ALLOVER graficzna druku Die cut EVA wkładka dla komfortu i lekkiego konfiguracji stud TRAXION ™ AG na maksymalne przyspieszenie i doskonałą przyczepność na nowej generacji sztucznej trawy

Cechy :

Dział marketingu: Sport Performance

Sport Kategoria: Piłka nożna / Piłka nożna

Podział produktów: Obuwie

Grupa produktów: BUTY

Rodzaj produktu: buty piłkarskie (sztuczna trawa)


Witaj w naszej adidas F10 AG specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu piłka nożna, ale również informacje na temat produktów piłka nożna, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Piłka nożna junior .

Cechy adidas F10 AG

Podeszwa
Rodzaje piłkarskich butów
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności