Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas F10 AG

adidas F10 AG

adidas F10 AG

adidas F10 AG

adidas F10 AG

  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG
  • adidas F10 AG

adidas F10 AG

Opis produktu adidas F10 AG

Prędkość dostaje się do piłki pierwszy i te buty męskie piłkarskie budowane są do siebie szybko. Mają trwałe BRAVO Syntetyczna cholewka z allover wężowej na wzór i wyposażone w lekką budowy i konfiguracji stud TRAXION 2.0 AG akceleracji na sztucznej trawie.Cechy:


Bardzo odporna na syntetyczny BRAVO górna na trwałość i miękkość

Drukowania grafik i po całej skóry węża wzór na górnej

Wkładka EVA Die cut dla lekkiej komfortu

Wydrukowano podszewka

Lekka konstrukcja

Konfiguracja stadnina TRAXION 2.0 AG na maksymalne przyspieszenie i doskonałą przyczepność na sztucznej trawie nowej generacji


adidas F10 AG to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z piłka nożna. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Piłka nożna junior i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Buty piłkarskie znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie goalinn! Oferujemy szeroki wybór adidas, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy adidas F10 AG

Skóra
Podeszwa
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij