Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas Ace 16.4 FXG

adidas Ace 16.4 FXG

  • adidas Ace 16.4 FXG
  • adidas Ace 16.4 FXG
  • adidas Ace 16.4 FXG
  • adidas Ace 16.4 FXG

adidas Ace 16.4 FXG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas Ace 16.4 FXG

Za ów gry zadecydowała szybko, prowadzić swój klub na ramionach, będąc w pierwszej kolejności. Te buty piłkarskie juniorzy są zaprojektowane tak, aby dać najszybszych zawodników na całkowitą kontrolę pitch miękką, lekka górna, która kształtuje się stopy i poprawia każdy dotyk. Wykonane dominować na twardym gruncie i sztucznej i naturalnej trawie.

Cechy:

Wysoka kontrola prędkości dla rozgrywającego.

Miękkie, lekkie Kontrola Zapraszam do stóp na ostateczną kontrolę nad piłką górne kształty

komfortowa wyściółka

Poruszać się z dużą kontrolą prędkości i stabilności na twardym gruncie (sucha naturalna trawa), sztucznej trawy (long bladed włókno syntetyczne) i twardym podłożu z elastycznej podeszwie ziemi


Zamawiaj adidas Ace 16.4 FXG i odbieraj w domu w ciągu kilku dni. Dodatkowo możesz wybrać wiele kolorów i rozmiarów adidas Ace 16.4 FXG, tak by dopasować produkty do swoich potrzeb. Dziś adidas Ace 16.4 FXG w magazynie w cenie 26.95 $. Z naszym szerokim wyborem produktów Piłka nożna junior, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy adidas Ace 16.4 FXG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności