Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas ACE 16.3 IN Junior

adidas ACE 16.3 IN Junior

  • adidas ACE 16.3 IN Junior
  • adidas ACE 16.3 IN Junior
  • adidas ACE 16.3 IN Junior

adidas ACE 16.3 IN Junior

$ 32.95

Wyprzedane, ten element nie jest już dostępny

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas ACE 16.3 IN Junior

Być różnica. Te mniejsze buty piłkarskie są dla gracza, który prowadzi swój zespół przez każdego przeciwnika i do każdego celu. Miękkiego materiału syntetycznego kształty do stopy i zwiększa każdy dotyk. Zaprojektowany, aby dominować na powierzchniach wewnętrznych.

Cechy:

Miękkie, lekkie Kontrola Zapraszam do stóp na ostateczną kontrolę nad piłką górne kształty

Syntetyczna wyściółka dla komfortu

Poruszać się z dużą kontrolą prędkości i stabilności na płaskich powierzchniach wewnętrznych z całkowitą kontrolę podeszwa


Witaj w naszej adidas ACE 16.3 IN Junior specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu , ale również informacje na temat produktów , które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Halowa piłka nożna junior .

Cechy adidas ACE 16.3 IN Junior

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności