Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas ACE 16.1 SG Leather

adidas ACE 16.1 SG Leather

  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather

adidas ACE 16.1 SG Leather

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas ACE 16.1 SG Leather

Gra się zmienia, a to trwa graczowi pełną kontrolę do tworzenia sztuki, stworzyć szanse i zakończyć je z kliniczną precyzją. Ten, który jest nie do pobicia w atakach i nietłukące się na obronie, z zestawem umiejętności, które mogę być dotykane.

ACE 16.1 jest bagażnik piłki nożnej dla tego gracza. A skórzane Premium K górnej sprawia, że ​​każdy dotyk, pułapki i przebiegu są na miejscu. Zaprojektowany, aby zapewnić całkowitą kontrolę nad piłką na miękkich boiskach naziemnych. "Dla rozgrywającego. Oferuje optymalne połączenie komfortu i kontroli nad piłką Tylko premium K skórzanym może dostarczyć. Zapewnia dużą stabilność skalny przy wysokich prędkościach z bardzo lekkiego SPRINTFRAME podeszwa Kompatybilny z wymiana miękkim podłożu Kołki stożkowe Kołki i TPU Szpilki, szpilki zamienne są w różnych rozmiarach, aby dostosować swoje preferencje

Poruszać się z dużą kontrolą prędkości i stabilności na miękkim gruncie o łącznej dostosowania stud kontrolą; Dwa zestawy kołków są: aluminiowy do miękkiego podłoża i TPU dla mocniejszych powierzchni; Kluczowym stud pozwala na łatwe zmiany out

Cechy:

Sport Performance

Piłka nożna

Obuwie

Buty

Buty piłkarskie (miękkim podłożu)


Co sądzisz o adidas ACE 16.1 SG Leather w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie piłka nożna, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z adidas. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Buty piłkarskie.

Cechy adidas ACE 16.1 SG Leather

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Opinia

-

Bardzo lekki, wygodny ... Doskonałe, polecam .... bardzo dobre -.....

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij