Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas ACE 16.1 SG Leather

adidas ACE 16.1 SG Leather

  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather
  • adidas ACE 16.1 SG Leather

adidas ACE 16.1 SG Leather

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas ACE 16.1 SG Leather

Gra się zmienia, a to trwa graczowi pełną kontrolę do tworzenia sztuki, stworzyć szanse i zakończyć je z kliniczną precyzją. Ten, który jest nie do pobicia w atakach i nietłukące się na obronie, z zestawem umiejętności, które mogę być dotykane.

ACE 16.1 jest bagażnik piłki nożnej dla tego gracza. A skórzane Premium K górnej sprawia, że ​​każdy dotyk, pułapki i przebiegu są na miejscu. Zaprojektowany, aby zapewnić całkowitą kontrolę nad piłką na miękkich boiskach naziemnych. "Dla rozgrywającego. Oferuje optymalne połączenie komfortu i kontroli nad piłką Tylko premium K skórzanym może dostarczyć. Zapewnia dużą stabilność skalny przy wysokich prędkościach z bardzo lekkiego SPRINTFRAME podeszwa Kompatybilny z wymiana miękkim podłożu Kołki stożkowe Kołki i TPU Szpilki, szpilki zamienne są w różnych rozmiarach, aby dostosować swoje preferencje

Poruszać się z dużą kontrolą prędkości i stabilności na miękkim gruncie o łącznej dostosowania stud kontrolą; Dwa zestawy kołków są: aluminiowy do miękkiego podłoża i TPU dla mocniejszych powierzchni; Kluczowym stud pozwala na łatwe zmiany out

Cechy:

Sport Performance

Piłka nożna

Obuwie

Buty

Buty piłkarskie (miękkim podłożu)


Witaj w naszej adidas ACE 16.1 SG Leather specjalnej promocji. W goalinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu piłka nożna, ale również informacje na temat produktów piłka nożna, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Piłka nożna .

Cechy adidas ACE 16.1 SG Leather

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Opinia

-

Bardzo lekki, wygodny ... Doskonałe, polecam .... bardzo dobre -.....

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności