Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

adidas

adidas ACE 16.1 FG/AG

adidas ACE 16.1 FG/AG

  • adidas ACE 16.1 FG/AG
  • adidas ACE 16.1 FG/AG
  • adidas ACE 16.1 FG/AG
  • adidas ACE 16.1 FG/AG

adidas ACE 16.1 FG/AG

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu adidas ACE 16.1 FG/AG

"Gra się zmienia, a to trwa graczowi pełną kontrolę do tworzenia sztuki, stworzyć szanse i zakończyć je z kliniczną precyzją. Ten, który jest nie do pobicia w atakach i nietłukące się na obronie, z zestawem umiejętności, które mogę być dotykane ,

ACE 16.1 jest bagażnik piłki nożnej dla tego gracza. Jeden kawałek, 3D wierzch z non stop uchwyt sprawia, że ​​każdy dotyk, pułapki i pass jest na miejscu. Podeszwa jest zaprojektowany, aby dać Ci pełną kontrolę na twardym gruncie i sztucznej trawy. "

Bagażnik dla gracza, który dąży do perfekcji w każdym przejściu, cross i strzał. Niezwyciężony rozgrywający. Gdy jesteś jeden cały zespół jest zbudowany na, trzeba ów startowych tak nietykalny.

Cechy:

Dla rozgrywającego.

Super lekkie, super miękkie skóry inżynierii sterowania 3D górna

Zapewnia solidną rockową stabilność przy wysokich prędkościach z ekstremalnie lekkiej SPRINTFRAME podeszwa

Podeszwa: New rozwinięta kontrola lekka podeszwa doskonałą przyczepność i kontrolę

Ostatnio: Szeroki zbudować dla doskonałego komfortu i wydajności

Cholewka: Trzy warstwy skóry zaprojektowany dla doskonałego dotyku i kontroli

Opanować w każdych warunkach z non stop GRIP (NSG), cienka warstwa podniesionych punktów stosowanych do cholewki, która trzyma piłkę przyklejony do stóp

Poruszać się z dużą kontrolą prędkości i stabilności na twardym podłożu (trzeciej i czwartej generacji sztuczna trawa) ze zrównaniem stud całkowitą kontrolę

Dane techniczne:

syntetyczne


Lubisz adidas ACE 16.1 FG/AG? Zapoznaj się z kolekcją piłka nożna i odkryj duży wybór produktów do Buty piłkarskie i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla piłka nożna. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Buty piłkarskie jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy adidas ACE 16.1 FG/AG

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij