Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

32gi

32gi Raspberry Race Tabs 50gr

  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

32gi Raspberry Race Tabs 50gr

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

To nie zawsze jest wygodne do przenoszenia butelkę wody lub mix saszetkę napoju energetycznego na trasie w sesji treningowej lub wyścigów, szczególnie w wydarzeniu wytrzymałości tocznej. 32Gi szukał sposobu na zmianę mechanizmu realizacji, aby zapewnić prostszy sposób pod warunkiem przestrzegania wymagań energetycznych dla sportowca. Tabs Race 32Gi się w dogodnym rurkę transportową, która zawiera 10 tabletek x 5gram żucia, zapewniając szybkie uwalnianie i zrównoważona energia. 32Gi Tabs Race to optymalny system zraszający karmienia, gdzie sportowiec może żuć wypustki energii oddzielić jego zużycia wody, dzięki czemu jest dużo łatwiejsze do spożywania w wydarzeniu. Pozwala to również zawodnik martwić nawodnienia oddzielnie i nie ma problemu lub nadmiernego nawodnienia. Tabs Race 32Gi mogą być spożywane przez impuls, gdy są potrzebne w dalszej części imprezy z powodu ich szybkiego puszczania natury w miejscu konsumpcji żelu.

Cechy:

Zgodny Formuła EFSA (European Food Standards Authority)

Powyżej 2 godziny energii na rurze

Fast and Sustainable glikemii provisioning

Wysoka szybkość opróżniania żołądka

Nadaje się do wysokiej intensywności ćwiczeń

pyszne Tasting

Łatwy Chew i połknąć

Dostępne w 3 smakach, pomarańczowy, wapna i Malina

Wegetariańska Odpowiednie

wolne od GMO


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że 32gi Raspberry Race Tabs 50gr jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię 32gi Raspberry Race Tabs 50gr, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym goalinn. Nasza szeroka kolekcja Energia zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z piłka nożna w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w goalinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy 32gi Raspberry Race Tabs 50gr

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij