Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

32gi

32gi Raspberry Race Tabs 50 g

32gi Raspberry Race Tabs 50 g

  • 32gi Raspberry Race Tabs 50 g
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50 g
  • 32gi Raspberry Race Tabs 50 g

32gi Raspberry Race Tabs 50 g

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu 32gi Raspberry Race Tabs 50 g

To nie zawsze jest wygodne do przenoszenia butelkę wody lub mix saszetkę napoju energetycznego na trasie w sesji treningowej lub wyścigów, szczególnie w wydarzeniu wytrzymałości tocznej. 32Gi szukał sposobu na zmianę mechanizmu realizacji, aby zapewnić prostszy sposób pod warunkiem przestrzegania wymagań energetycznych dla sportowca. Tabs Race 32Gi się w dogodnym rurkę transportową, która zawiera 10 tabletek x 5gram żucia, zapewniając szybkie uwalnianie i zrównoważona energia. 32Gi Tabs Race to optymalny system zraszający karmienia, gdzie sportowiec może żuć wypustki energii oddzielić jego zużycia wody, dzięki czemu jest dużo łatwiejsze do spożywania w wydarzeniu. Pozwala to również zawodnik martwić nawodnienia oddzielnie i nie ma problemu lub nadmiernego nawodnienia. Tabs Race 32Gi mogą być spożywane przez impuls, gdy są potrzebne w dalszej części imprezy z powodu ich szybkiego puszczania natury w miejscu konsumpcji żelu.

Cechy:

Zgodny Formuła EFSA (European Food Standards Authority)

Powyżej 2 godziny energii na rurze

Fast and Sustainable glikemii provisioning

Wysoka szybkość opróżniania żołądka

Nadaje się do wysokiej intensywności ćwiczeń

pyszne Tasting

Łatwy Chew i połknąć

Dostępne w 3 smakach, pomarańczowy, wapna i Malina

Wegetariańska Odpowiednie

wolne od GMO


32gi Raspberry Race Tabs 50 g jest protuktem związanym z kategori? Energia oraz należy do kategorii Odżywianie wyselekcjonowanej dla piłka nożna, goalinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności goalinn. Jakie są korzyści 32gi Raspberry Race Tabs 50 g? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest piłka nożna.

Cechy 32gi Raspberry Race Tabs 50 g

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności