Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

226ers

226ers Energy Mandarine 1000 g

226ers Energy Mandarine 1000 g

  • 226ers Energy Mandarine 1000 g
  • 226ers Energy Mandarine 1000 g

226ers Energy Mandarine 1000 g

Opis produktu 226ers Energy Mandarine 1000 g

wysokiej napój energetyczny w węglowodany czystego węgla z mniejszą ilością soli mineralnych niż napój izotoniczny. Zawiera małe ilości soli mineralnych i nie zmienia znacząco osmolarność amylopektyny używany jako hydrat węgla, powodując natychmiastowe zastąpienie złoża glikogen szybkiego opróżniania żołądka.

Zapewnia również:

Cechy:

L karnityna: Poprawia metabolizm tłuszczów, zachowując jak najwięcej glikogenu oraz przedłużenia okresu wykonania.

Tauryna: Działa jako środek rozszerzający naczynia poprawę transportu tlenu i substancji odżywczych do tkanek mięśniowych i innych narządów.

Naturalne aromaty.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Odżywianie marki 226ers, znalazłeś najlepsze miejsce w goalinn. W goalinn pracujemy z najlepszymi markami, jak 226ers, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze piłka nożna produkty, jak 226ers Energy Mandarine 1000 g. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz 226ers Energy Mandarine 1000 g tak szybko, jak to możliwe.

Cechy 226ers Energy Mandarine 1000 g

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj naszemu zespołowi ekspertów pytanie

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności